Lista produktów według marki NGK

Firma NGK jest wiodącym światowym producentem świec zapłonowych oraz sond lambda, posiadającym fabryki i biura handlowe we wszystkich częściach świata.

NGK zajmuję się produkcją świec zapłonowych, świec żarowych, a także końcówek przewodów zapłonowych. W swojej ofercie posiada świece do praktycznie wszelkiego typu silników spalinowych, począwszy od motocykli i samochodów, poprzez kosiarki, skutery śnieżne, piły łańcuchowe kończąc na sprzęcie pływającym czyli łodzie i motorówki. Wśród oferty znajdują się różne typy świec o różnej budowie i zastosowaniu.

NGK w pojazdach dwukołowych zapewnia niezawodny zapłon przy jednoczesnej maksymalnej ochronie silnika i środowiska naturalnego. Paleta produktów obejmuje świece zapłonowe i końcówki przewodów świec zapłonowych do motocykli różnego typu, począwszy od wyścigowych do motorowerów, skuterów i rowerów z silnikiem.

Również w rywalizacji o tytuły mistrzowskie wśród różnych klas pojazdów dwukołowych, NGK jako dostawca części angażuje się we wszystkie klasy motocykli wyścigowych i jest obecny na wszystkich wyścigach.

NGK podjęło wyzwanie “sporty motorowe” w dobrej wierze. Firma wychodzi z założenia, że inwestycje finansowe zwrócą się w postaci rozwoju technologicznego. Zdobyta wiedza zaprocentuje wprowadzeniem nowych rozwiązań w produkcjach seryjnych, z czego w pierwszej linii skorzystają kierowcy samochodów i motocykli w normalnym ruchu ulicznym.

Istnieje 486 produktów

Pokazuje 1-20 of 486 prouktów.

Aktywne filtry

To top

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password