Warunki dostaw sklepu DLMoto.pl

1) Sprzedajemy wyłącznie produkty które posiadamy fizycznie  na magazynie swoim lub zgodnie z posiadanymi informacjami znajdują się one dla nas dostępne w polskich magazynach naszych dostawców.

2) W przypadku sprzedaży towarów sprowadzanych na zamówienie o dłuższym czasie realizacji - informacja taka jest  każdorazowo zamieszczona na stronie produktu.

3) Złożone zamówienia wysyłane są do kupującego najczęściej w kolejnym dniu roboczym po otrzymaniu należności za towar. Dokładamy wszelkich starań by w miarę możliwości zamówienia złożone do godziny 12 - były realizowane jeszcze w tym samym dniu.

4) Formy wysyłki mogą się różnić w zależności od wielkości, pochodzenia i specyfiki zakupionych produktów.

5) Zakupione w naszym sklepie towary o wartości powyżej 450.00 zł wysyłamy na nasz koszt.

6) Odbiór osobisty zamówionych produktów  w siedzibie firmy  możliwy jest po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.

Wyciąg z regulaminu sklepu :

"§ 5
Dostawa i płatność

1.    Dostępne do wyboru sposobu dostawy zamówienia opisane są na stronie Sklepu oraz prezentowane są Kupującemu na etapie składania zamówienia. Koszt dostawy zamówienia ponosi Kupujący, chyba że Sprzedawca na stronie Sklepu wskaże inaczej. Sprzedawca ma prawo zadecydować o podziale zamówienia na kilka oddzielnych przesyłek bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez Kupującego.

2.      Dostępne metody płatności za zamówienie opisane są na stronie Sklepu oraz prezentowane są Kupującemu na etapie składania zamówienia.

3.      Płatności elektroniczne, w tym płatności kartą płatniczą, obsługiwane są przez Blue Media S.A oraz  Przelewy24.pl

4.     Jeżeli Kupujący poprosił o wystawienie faktury, zostanie ona doręczona Kupującemu drogą elektroniczną, na adres e-mail podany w formularzu zamówienia. Jednocześnie informujemy że korzystamy z podmiotowego zwolnienia z Vat, w związku z czym nie jesteśmy obecnie płatnikiem VAT. "

To top

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password