Lista produktów według marki ABUS

Marka ABUS prezentuje się jako silna, niezależna, działająca na całym świecie grupa przedsiębiorstw, specjalizujących się w mechanicznych i elektronicznych systemach bezpieczeństwa.

Od roku 1924 firma ABUS zapewnia poczucie bezpieczeństwa na całym świecie. Jako niemiecki producent wysokiej jakości systemów bezpieczeństwa firma ABUS dba, aby jej produkty były niezawodne i trwałe oraz cechowały się maksymalną łatwością obsługi. Aby sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników w sektorze prywatnym i komercyjnym, firma ABUS oferuje szeroki asortyment innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa w domu, w podróży oraz bezpieczeństwa obiektów. Do grupy ABUS należą następujące przedsiębiorstwa: ABUS August Bremicker Söhne KG, ABUS Security-Center GmbH & Co. KG oraz ABUS Pfaffenhain GmbH. Grupa zatrudnia około 4 000 osób na całym świecie.

Grupa ABUS odpowiedzialnie przyczynia się do ochrony życia i wartości materialnych, by zwiększać bezpieczeństwo w wielu sferach życia. W tym celu projektujemy i produkujemy mechaniczne oraz elektroniczne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, które dają ludziom na całym świecie „miłe poczucie bezpieczeństwa”. Odzwierciedla się to w naszej pozycji na rynku: „ABUS: Innowacyjne technologie bezpieczeństwa w służbie człowiekowi od 1924 r.”.

Istnieje 54 produktów

Pokazuje 1-20 of 54 prouktów.
To top

Rejestracja nowego klienta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się tutaj Lub Zresetuj hasło