• -5%

Bandana z logo EBC Brakes Band-It

23,58 zł
22,40 zł Zniżka 5%
BANDANA

Niebieska bandana z logo EBC Brakes Band-It


Niebieska bandana z logo EBC Brakes Band-It to elastyczna, rurkowa bandana z niebieskim logo EBC Brakes nadrukowanym na biało.

EBC Brakes

Bandana niebieska

Bandana z logo EBC Brakes Band-It Blue Bandana Band-It to elastyczna, rurkowa bandana wielofunkcyjna. Zapewnia ciepło zimą i latem, materiał poliestrowy utrzymuje wilgoć z dala od skóry, utrzymując chłód i chroniąc przed słońcem.

Ta bandana jest idealna do wszelkich zajęć na świeżym powietrzu, takich jak jazda na motocyklu i szczególnie lubiana przez rowerzystów i motocyklistów, aby utrzymać zimne powietrze z dala od szyi. Chusty są również popularne w sportach na świeżym powietrzu, takich jak jazda na nartach i snowboardzie.

O Firmie EBC Brakes

Grupa EBC Brakes została założona w 1978 roku przez Andyego Freemana. Od początku swojej działalności, firma EBC jest pionierem w produkcji klocków i tarcz hamulcowych do motocykli. Produkcja odbywa się w fabryce w Wielkiej Brytanii oraz w USA. Hamulce EBC były używane w edycjach mistrzostw świata wyścigów motocyklowych w klasie SUPER SPORT przez team Alstar Corona, zdobywając dwukrotnie tytuł mistrza świata (w 1998 Fabrizio Pirowano, 1999 Stefan Chambon).

BANDANA
137 Przedmioty

Brak opinii w tej chwili.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
To top

Rejestracja nowego klienta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się tutaj Lub Zresetuj hasło